• yd@gaziantepte.net
  • +905396933430

Siteme Seo Çalışması Yapmak İstiyorum

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
117 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

seo-nedirMerhaba arkadaşım , Teknoloji geliştikçe  ve internet dünyayı çok geniş kitleyi kapsadıkça ilerleme her zaman olacaktır , bundan bir kaç yıl önce web işi ile ugrasan arkadaslar az sayıdaydı şimdi ise çok fazla web işi ile ugrasan elemanlar mevcut ve ufak tefekte olsa bir gelir elde etme çabasındalar.

Web Tasarım  işi çok yaygın ve artık çok basit bir hal aldı ufak bir site yapmayı hemen hemen herkes biliyor ama ince noktalarda mevcuttur , bunlardan biri  “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” dur.

Gaziantepte Seo adı altında çok kişi iş almakta ama hakkını verdiklerini söylemek mümkün degildir , seo yu basit görenler çoktur ,çünkü seo yu tam olarak bilmemektedirler.

Seo bu degildir , almış bir domain “dabülü.sirketadi.kom”  google de sirketadi yazdıgında çıkıyor al işte yaptım seo diyerek geçiniyor, seo bu degildir seo zor kelimelerde ,önemli kelimelerde sıralama almaktır.

şöyle açıklayalım.

SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle “Arama Motoru Optimizasyonu” yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

SEO, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği, beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

diger yazılarımızda bu konuyu biraz daha açmaya çalışıcam Peki bu  Seo uzmanı denilen kişiler kimlerdir?

SEO bir nevi doğal bir popülarite sağlama sanatıdır. Bu popülariteyi en doğal yollarla sağlayan uzmanlar ise en iyi SEO Uzmanları sayılırlar.

Yazının sonunda size şu tüyoyu vermek istedim.

Seo kısacası – Doğallıktır.

Gaziantep Web Tasarım

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.