• yd@gaziantepte.net
  • +905396933430
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
283 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Gaziantep Uber şuanda aktif değildir,ileri ki zamanlarda belki şehrimize gelecektir uber hakkında yorumlarınızı ve ne düşündüklerinizi ögrenmek isteriz,Gaziantep’ e uber gelmiş olsaydı kullanırmıydınız veya başka bir şehirde kullandığınız uber hizmeti hakkında bizimle bilgilerinizi paylaşırmısınız.

 

UBER NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Uber, mobil cihazlarda kullanılan bir uygulamadır. Uber’i akıllı telefonunuza indirdiğinizde, gitmet istediğiniz noktaya lük araç, tekne, ve taksileri kolaylıkla çağırabiliyorsunuz. Uber’den çağırdığınız araçları uygulama üzerinden nerede olduğunu kontrol edebilirken sürücüyle de irtibat halinde olabiliyorsunuz. Uber uygulaması üzerinden gideceğiniz noktaya nasıl bir fiyatlandırma olduğunu da kolayca görme şansınız bulunuyor. Dünya genelinde 315 ülkede hizmet veren Uber uygulaması üzerinden hizmet ücretini kredi kartıyla kolayca yapabilme imkanınzda oluyor.

Taksiciler ve UBER arasındaki gerginlik hat safhaya ulaşırken UBER konusu gündemden düşmüyor. UBER nedir sorusu da birçok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Teknolojik altyapıyı kullanarak internetin nimetlerinden faydalanan UBER internet temeline dayanan ve sizi yakınlarınızdaki bir sürücüyle eşleştirerek dilediğiniz yere ulaşmanızı sağlayan bir aracı olarak çalışıyor. UBER hakkında gerilim sürüyor…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.