• yd@gaziantepte.net
  • +905396933430
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
121 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

gaziantep_palyacoPalyaço kiralama hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Bünyemizde bulunan bütün animatörlerimiz gaziantep palyaço hizmetini başarılı ve profesyonel olarak yapmaktadır. Bütün animatörlerimiz çocuk psikolojisini bilen, şivesi olmayan, onlarla eğlenirken kendiside eğlenen üst düzey eğitim almış animatörlerdir. Palyaço kiralama hizmeti deyince Antep Organizasyon’u bir kere denemenizi tavsiye ederiz. Gaziantep genelinde her bölgeye palyaço kiralama hizmeti vermekteyiz. Palyaço kiralama hizmetinde animatörlerimiz ilk etapta sizler için özenle seçilir, daha sonra Antep Organizasyon bünyesindeki profesyonel palyaço kiralama departmanında eğitim alırlar. Bu eğitimleri bir hafta sürer. Daha sonra deneyim olması için doğum günlerinde profesyonel ekibimizin yanında uygulamalı eğitim alarak doğum günlerinde sizlerin palyaço kiralama hizmeti aldığınızda çocuklarınızın güvenle eğlenebilmeleri için, doğum günü organizasyonlarında oluşabilecek herhangi bir aksilikte ne yapılabileceğini, çocuklarınızın oyunlarda yaralanmaması için oyunların özenle her aşamasında güvenliğinizi en üst seviyede tutmalarını sağlayan palyaço kiralama hizmetlerinin tek doğru adresi üniversiteli palyaço kiralama hizmeti veren Antep Organizasyon’dur.
Antep Organizasyon bünyesindeki palyaçolarımız bütün eğitimleri bittikten sonra palyaço kiralama hizmeti departmanımızda çalışmaya başlar. İlk palyaço kiralama organizasyonunu heyecanla beklerler. Çünkü onların ilk işidir. Daha sonra gidecekleri onlarca palyaço kiralama hizmetinde çalışarak şef animatörlüğe yükselirler. Şef animatör olanlar palyaço kiralama hizmeti departmanımızdaki en deneyimli palyaço ve animatörlerdir.

Müşterilerimiz Antep Organizasyon’u palyaço kiralama hizmeti için aradıklarında ilk olarak palyaço kiralama departmanımıza yönlendirilirler. Daha sonra görüşmeler sonucunda palyaço kiralama hizmetini almaya karar veren müşterilerimizden öncelikle organizasyonun tarihini alırlar daha sonra palyaço kiralama hizmetinin verileceği adresi sizlerden alırlar palyaço kiralama hizmetinin olacağı doğum günü organizasyonunda kaç çocuk olacağını sizlerden öğrenirler. Sonrasında palyaço kiralama departmanımız doğum günü organizasyonuna gönderilecek malzemelerin bir envanterini çıkarır ve profesyonel palyaçolarımıza iletirler. Mini Club CD’miz sizlere özel içinde animasyon müzikleri ile doludur.

Palyaço kiralama hizmeti departmanımız çocuklarınızın ciltlerinin tahriş olmaması ve zarar görmemesi için özel antialerjik organik boya kullanır. Onların oyun oynarken zarar görmemesi için kullandıkları oyun materyallerini sivri, delici veya zarar verici başka şekilde olmamasını palyaço kiralama hizmetinin profesyonel geçmesi için özellikle kontrol ederler.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.